Gin No Saji S2


ANN | ANiDB

Özet: Ailesinden ayrı yaşamayı kafaya koymuş Yugo, yatılı okumaya Ooezo Tarım Meslek Lisesi'ne kaydolur. Yugo çalışkanlığıyla her işin altından kolayca kalkabileceğini düşünse de, alışık olmadığı kırsal hayat, kendisini hiç ummadığı kadar çok zorlayacaktır.
İlk sezonda kaldığımız yerden devam...

Video yürütümünde ve altyazı gösteriminde herhangi bir sıkıntı yaşamamanız için CCCP'nin muhakkak güncel sürümünü kullanın ve MPC dışında başka bir yürütücü de kullanmayın.

Çeviren ve Düzenleyen: Sodakazam
Kontrol Eden: Alazi

BÖLÜMLER: [Torrent]

Bölüm 01 [HDTV-720p] : [Yandex] [Mega]
Bölüm 02 [HDTV-720p] : [Yandex] [Mega]
Bölüm 03 [HDTV-720p] : [Yandex] [Mega]
Bölüm 04 [HDTV-720p] : [Yandex] [Mega]
Bölüm 05 [HDTV-720p] : [Yandex] [Mega]
Bölüm 06 [HDTV-720p] : [Yandex] [Mega]
Bölüm 07 [HDTV-720p] : [Yandex] [Mega]
Bölüm 08 [HDTV-720p] : [Yandex] [Mega]
Bölüm 09 [HDTV-720p] : [Yandex] [Mega]
Bölüm 10 [HDTV-720p] : [Yandex] [Mega]
Bölüm 11 [HDTV-720p] : [Yandex] [Mega]

Yorumlar

 1. Seri için teşekkürler ellernize sağlık.

  YanıtlaSil
 2. Seri için teşekkürler reyiz. 3. sezon ne zaman gelir bilgin var mı? Yabancı/İngilizce sitelerden falan gördüğün kadarıyla? Bahar sezonunda ilgini çeken seri varmı? Kolay gele :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 3. sezon hiç gelmeyebilir, ikinci sezonun sonunda kocaman bir "Son" yazdığı için. Bahar sezonunda da ilgimi çeken şeyler var Haikyuu!! gibi Baby Steps gibi Gokukoku no Brynhildr gibi ama çevirmeye vaktim yok. Yazın yeni bir seri almayı düşünüyorum.

   Sil
  2. Hadi ya mangası halbuki 3. sezona rahat yetecek kadar var. Canın sağolsun hacı. Bilmiyorum neye göre serilerini seçiyorsun ama Haikyuu serisini nephie ve musty çeviriyor altyazıları paylaşıyorlar dp de sizin gibi. Onu es geçebilirsin ama tabi bir seriyi çevirme kıstaslarını bilemem senin bileceğin iş. Brynhildr i sanırım eray.gns beğenirse çevirebilir belki. Baby Steps kalıyor bir. Tabi senin hazırda nostaljik eski serilerinde var dediğin gibi zaman bulamazsın sanırım. Canın sağolsun reyiz :) Bu arada çevirilerin cidden kaliteli. İmla yazım falan üst düzey. Adamsın hacı :) Senin çevirdiğin serileri izlemek ayrıcalıktır yağcılık diyen falan çıkar ama cidden böyle benim için. Sadece Gin no Saji'yi izleyebildim Hajime no Ippo'yu elden geçireceksin giye başlamadım.

   Sil

Yorum Gönder