Great Pretender - (1-23) [WR-1080p] PAKET

                                                                  Tokatçı Şevket!Yani bu seriyle ilgili şuraya yazılacak çok şey var hangisinden başlasam bilemedim.  Benim için büyük bir şevk ile başladı seri süperdi, vaktim de vardı, hıphızlı da verdim bölümleri başta. Ta ki birtakım hırsızlar şevkimi kaçırana dek. Sonra yarım bırakılmış işi sevmediğimden ve seriyi hâlâ çok sevdiğimden devam edesim geldi ama o da biraz yavaş oldu. .Son çıkardığım güncel bölümler de pek indirilmeyince hadi dedim tüm bölümleri hazırlayıp toptan vereyim. Hani netflix çevirileri elle tutulur bir şey olsa gerçekten bırakıp, gidin oradan izleyin de diyebilirdim ama hem Türkçe, hem de ingilizce çevirisi vasat netflixte. En azından yaptığıma değdi.

Ekstra bilgi vermek gerekirse: 4-12-14-15-16-17-18. bölümlerde v2 ler var bir takım yerleri düzelttiğimiz. İndirmek isteyen olursa o bölümleri tazeleyebilirler.

Ayrıca son sahnelerinde ikinci sezona  feci halde göz kırptı seri ama herhangi bir duyuru yok. Netflixten sezon onayı almamış veya Wit Studio'nun elinin boşalması bekleniyor olabilir. Bilemeyeceğim. Neyse izleyeceklere iyi seyirler.

Video yürütümünde ve altyazı gösteriminde herhangi bir sıkıntı yaşamamanız için CCCP'nin muhakkak güncel sürümünü kullanın ve MPC-HC kullanın. Altyazı gösteriminde nadiren problem çıkarabiliyor olsa da MPV de %90 onayladığım bir yürütücüdür. Kullanılabilir. İyi seyirler.

Torrenti indirmek için: [TORRENT]

Çeviren: Sodakazam
Kontrol Eden: Alazi
Düzenleyen: Sodakazam

Yorum Gönderme

1 Yorumlar

  1. Elinize sağlık. En son bıraktığınız yerde kalmıştı seyir keyfim. Artık izlerim bir ara.

    YanıtlayınSil