Great Pretender HakkındaArkadaşlar çoğunuzun bildiği üzere (bilmeyenler de burayı okusun S.S.S ) Vetaransubs olarak çalışmalarımızın çevrimiçi izleme sitelerinde yayınlanmasını istemiyoruz. Bununla ilgili o sitelerin yöneticileriyle konuştuktan sonra yayınlamayacakları konusunda anlaşmıştık. Bu anlaşmaya da kısmen uyuyorlar. Ama bir seriyi başka çeviren grup olmayınca, tüm ikazlarıma rağmen direkt bizim çalışmamıza atlayan bir çevrimiçi izleme sitesi var. Bu hırsızlar Hungry Heart Wild Stiker ve Capeta serilerinin bizden başka çevirisi olmadığı için istemediğimizi belirtmemize rağmen çalıp yayınlamıştı. Ve gene hırsızlar şu an Great Pretender'ın güncel tek altyazısı bizde olduğu için gene çalıp çırpma peşinde. Aşağıda görselini de görebilirsiniz. Aynı vatandaş benim kendisiyle iletişim kurmama kesinlikle izin vermiyor. Diyeceğim şu ki eğer bizim çalışmalarımızı biri online izleme sitelerinden izleyecekse hiç izlenmemesini ve çevirmemeyi tercih ederim. 

O yüzden şu an için Great Pretender çevirilerine bir ara vereceğim. Ne zaman ki Great Pretender'ın bizden çalınan bölümleri kaldırılır veya dandik başka bir çeviri grubu bizim önümüze geçer ve bu zırtapozlar da oradan devam eder, ben de çeviriye devam ederim. Bizden keyifle takip eden arkadaşlara biraz haksızlık yaptığımın farkındayım ama şu an için tüm şevkim kaçmıştır. Seriyi çevirmekten büyük haz alırken güzelce keyfim kaçırdılar sağ olsunlar. Seriye devam ettiğim zaman mutlaka haberiniz olur. Twitter ve Discord'dan takip etmeye devam edin.Yorum Gönderme

2 Yorumlar

  1. Böyle durumlar malesef ki yaşanmaya devam edecek. Önüne geçmeniz çok zor. Bu durum sizin şevkinizi kırmasın lütfen. Bu seriyi de izlemek için bitmesini bekliyordum. Üzüldüm açıkçası. En azından tamamen iptal edilmedi. O teselli oldu biraz. Ne yapalım geç olsun önemli değil bitmesini bekleriz bizde. Emekleriniz için çok teşekkürler.

    YanıtlayınSil
  2. Malum site başka bir kaynaktan yüklemiş. Umarım seriye devam edersiniz.

    YanıtlayınSil