» »Etiket Yok » Kokoro ga Sakebitagatterunda [BD-1080p], Yakusoku no Neverland ve geri dönüş alametleri

Yüreğin MelodisiANN | ANiDB

Öhöm. Başlıktan anlaşılacağı üzere yazacak o kadar çok şey var ki nereden başlasam bilemiyorum. Ama gönderinin esas amacı taaaa yazın çevirisine başlayıp anca bitirdiğim şu güzel filmi vermek olduğu için en başa bunu almak istiyorum. 2015'in sonlarına doğru çıkan bu filmimizde düşük çenesi yüzünden potlar kırıp kötü tecrübeler yaşayan Naruse Jun bu meselelerde gerçekten kendisi hatalı olmamasına rağmen kendisini suçlayıp kendini kapatmıştır ve konuşamaz hale gelmiştir. Filmde de kızımızın okulunda başına gelen olaylar ve okuldaki ilişkileri anlatılır. Müzikallerin mucizeler doğurduğu bu filmi herkese tavsiye ederim. Ayrıca filmi izledikten sonra bir omlet yiyin, iyi gider.

Video yürütümünde ve altyazı gösteriminde herhangi bir sıkıntı yaşamamanız için CCCP'nin muhakkak güncel sürümünü kullanın ve MPC dışında başka bir yürütücü de kullanmayın. İyi seyirler.

Bölümü indirmek için: [Mega]

Çeviren: Sodakazam
Kontrol: Spike Spiegel
Düzenleyen: Sodakazam

Gelelim şimdi fasulyenin faydalarına. Şimdi bizi yakından takip edenler bilecektir ki (takip eden de 5-6 kişi zaten :D) Şu geçen 6 ay boyunca çeviri adına pek bir şey yapmadık. Hoşumuza giden bir şey çıkmadı, canımız istemedi, anime-dizi-oyun üçgeninde boğulduk, takipçi sayımızın az olması bizi ufaktan demoralize etti, doların artışından dolayı seedbox aboneliğimi yenileyemedim bir de oradan demoralize oldum. Akabinde nasılsa uğraşmıyoruz diye sitenin host ve domainini de yenilemedik, döndük gene eski dost bloga. (Bu filmin yazın değil de şu an çıkmasının sebebi de bunlar) İşin aslı kafamdaki ideal sunum modelinin hâlâ eski torrentli halimiz olduğunu düşünüyorum ama takipçi sayımız az olunca o maddi çaba da boşunaymış gibi geliyor. Bu suretle biraz kendimize bir zaman verdik. Silkelendik, eski dostumuz blogumuzu tekrar benimsedik. Mega denilen upload sitesini benimsedik. İçimizdeki anime çeviri aşkı tekrardan canlanınca da hoppa tekrardan sahnedeyiz. 
//3-5 kişinin alkış efekti//
Velhasıl kelam, mangasını keyifle takip ettiğim Yakusoku no Neverland serisi de anime olunca duramadım tabii. Çevirmek istedim deli gibi. Bu suretle takip etmek isteyen varsa bekleriz efendim. Sodakazam etiketli çevirisiyle çok fazla geciktirmemeye çalışaraktan yayınlayacağım bölümleri. Spike Spiegel de bedelli askerliğini yaptı ve şu an boşta yeni bir seri almak için istekli. MAPPA bizi hayal kırıklığına uğratmazsa ondan da bir seri bekleyebiliriz. Şu vakte kadarki her çevirim planetdp de mevcut, bu da olacak. nht.ctn sağ olsun yüklüyor. Ama fontlar yüklenmezse veya farklı bir yürütücü kullanırsanız aynı kaliteyi bulamayabilirsiniz. Orada sorumluluk bizden çıkıyor. Uzun oldu be. Tekrardan bizi takip edip kaliteyle kalan arkadaşlara teşekkür ederiz. İletişim için mail adresim sekmelerin tekinde olacaktı ama daha kolayı için Discord kanalımıza bekleriz (sağ üst taraflarda bir yerlerde iconu olacaktı). Sade bir kanalımız var. Gelip bir çayımızı içebilirsiniz. Hadi kalın sağlıcakla.
«
Önceki
Sonraki Kayıt
»
Sonraki
Önceki Kayıt

3 yorum

Kokoro ga Sakebitagatterunda [BD-1080p], Yakusoku no Neverland ve geri dönüş alametleri
  1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

    YanıtlaSil
  2. Geri dönmeniz baya sevindirici <3 Yüreğin Melodisi için teşekkürler ellerinize sağlık.

    YanıtlaSil
  3. İlgiyle takip ediyoruz. Anime izlemeyi sevmemi sağlayan bir topluluksunuz. İyi ki varsınız ..

    YanıtlaSil