İzleyiciler

» »Etiket Yok » All Out!! - 02 [WR-720p]

Burada yıldız yok!ANN | ANIDB

Kaptanımız da yürüyen karizma ha. Bu bölümde pozisyonları tanıttıkları için deli gibi terim olduğunu biliyorum. En kısa zamanda gelecek bir terimler sözlüğü.

Video yürütümünde ve altyazı gösteriminde herhangi bir sıkıntı yaşamamanız için CCCP'nin muhakkak güncel sürümünü kullanın ve MPC dışında başka bir yürütücü de kullanmayın. İyi seyirler.

Bölümü indirmek için: [Torrent İndir]

Çeviren ve Kontrol Eden: Alazi
Düzenleyen: Sodakazam
«
Önceki
Sonraki Kayıt
»
Sonraki
Önceki Kayıt

8 yorum

All Out!! - 02 [WR-720p]
 1. Teşekkürler. İlk bölümü izledim de nedense hiç güzel gelmedi seri. Spora dicek birşeyim yok. Sizce iyi miydi ilk bölüm. Eleştirinizi alabilir miyiz acaba? :)

  YanıtlaSil
 2. Yalnız değilsin Adsız arkadaşım.

  YanıtlaSil
 3. Şu an için şahsen benim hoşuma gitti, dia no ace tarzında iyi çizimleri var, atılgan baş karakterleri var. Aksiyonu, maçları nasıl resmedecekler onu bekliyorum. Birkaç bölüm çıktıktan sonra daha net anlarız serinin değerini.

  YanıtlaSil
 4. Aga tek tek söylim. Şu ekrandaki kaptan abimizin tipi kes. Bu nasıl tiptir *mk. O sert bakar surata o troll saç. Şu cücenin hop diye takıma girmesi. Spor sert belli. Belli olmasına rağmen sarışın sırığın tavırları mı diyim ne diyim bilmiyorum hiçbir karakteri sevmedim. Bu liseli bebeler sanki 1 yaşından beri kas çalışıyor o nasıl vücuttur? :D Diamoon no Ace'deki ruh yok bu animede bence. DnA'ı da divxten altyazılarla takip ediyordum, çevirisi yarım kalınca deli dana gibi çevirmen aramıştım da olmadı kaldı öyle. Siz çevirmeyi düşünmez misiniz aga DnA'i?

  Bide bu ragbi denen şey Amerikan Futbolu mu?

  YanıtlaSil
 5. Daiya no ace'in çizimlerini benzettim ben zaten ruhunu değil. İkisi farklı mangaka ne de olsa.
  Zannetmiyorum hiç Daiya No Ace'i alacağımızı. Ben bir işi orta yerinden almayı sevmiyorum. 125 bölümü de baştan almak haliyle göz korkutuyor. Şu anki projelerden sonra kafamda başlamayı düşündüğüm başka şeyler var.

  Ayrıca ragbi ve Amerikan futbolu aynı şey değil. Amerikan Futbolu için Eyeshield21 izlemek lazım :)

  YanıtlaSil
 6. Çizimlerini benzetmenin sebebi Madhouse'tur aga. Baştan başla istersen aga sıkıntı değil :) Başka başka sorduğum kişiler hep terimden spora yabancılık tan korkuyor gözü. Ki ben bu seriye çevirmen aradığımda daha ilk sezonda 30lu bölümlerdeydi. Ragbi farklı demek :) Peki eleştirdiğim konularda hemfikir miyiz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Iwashimizu sinir bozuyor o konuda hemfikirim ama baş karakteri sevdim ben, böyle atılgan karakterler hoşuma gidiyor benim. Ayrıca hemen takıma girmesinde bir sakınca yok, tüm okul takımları Seidou gibi elitin eliti değil sonuçta :D Hatta çoğunlukla bu kulüpler adam toplarken "ne olursan ol gel, biz sana öğretiriz" mantığıyla yaklaşıyorlar.

   Sil
 7. Şu kaptan çıkınca hep şunu diyorum. Tipini s*kim. Yeni bölüm ve Yawara için de teşekkürler bu arada beyler :)

  YanıtlaSil