İzleyiciler

» »Etiket Yok » Tsuritama (01-12) [Blu-ray - 720p] Toplu Torrent

Balıkçılık, uzaylılar, bermuda şeytan üçgeni...ANN | ANiDB

Bilmiyorum göz atan var mıydı muhtemel projeler sekmesine... Bu seriyi yapabileceğimizi orada belirtmiştik ve yaptık! Esasen Alazinin daha veteransubs dahi kurulmadan önce çevirdiği seriyi blu-ray'e uydurup verelim dedik. Son birkaç haftadır seedbox'ımızın aboneliğini uzatmaya çalışıyoruz kahrolası bddk bizim 3. dünya ülkesinde yaşadığımızı bir kez daha gösterdi ve paypal kullanmamızı engelleyip feci bir şekilde mağdur etti bizi. Akla karayı seçtik doğrusunu söylemek gerekirse. Capeta ile Hungry Heart Wild Striker'ı unutmadım soranlar olursa. Onların çevirileri de gelmeye devam edecek. Hadi şimdilik bu seriyi seyredin de gelin hep beraber Enoshima dansı yapalım. Haino, haino, haino... Yoissho, yoissho naaa...

Video yürütümünde ve altyazı gösteriminde herhangi bir sıkıntı yaşamamanız için CCCP'nin muhakkak güncel sürümünü kullanın ve MPC dışında başka bir yürütücü de kullanmayın. İyi seyirler.

(01-12) Bölümleri toplu indirmek için: [Torrent İndir]


Çeviren & Kontrol Eden: Alazi
Düzenleme: Sodakazam

«
Önceki
Sonraki Kayıt
»
Sonraki
Önceki Kayıt

4 yorum

Tsuritama (01-12) [Blu-ray - 720p] Toplu Torrent
 1. Emek etmişsiniz uğraşıyorsunuz çalışmalarınız için çok teşekkürler ama baktım boyutu 6,3 gb 12 bölüm için çok değil mi, hadi bluray bu normal diyeceksiniz bari bölüm bölüm verseydiniz ilk 2-3 bölümü indirip bir bakardık herkesin zevki bir olmaz beğenen olur beğenmeyen olur ama böyle toplu link olunca zaten indirmesi bir mesele bir de indiğinde diyelim silme durumu olunca kotanın anası ağlıyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Altyazı olsa 720p seçeneği veya 1080p minimkv ile düşük boyutta izleme imkamı olurdu.

   Sil
  2. "6,3 gb 12 bölüm için çok değil mi"

   -Değil.

   "bari bölüm bölüm verseydiniz ilk 2-3 bölümü indirip bir bakardık"

   -Şikayet etmeden önce torrent kullanmayı öğrenin lütfen. Toplu torrent içinden yalnızca indirmek istediğiniz dosyaları seçebiliyorsunuz.


   Altyazılar da divxplanet da mevcut zaten. Oradaki Hogun adlı çevirmen Alazi'nin ta kendisidir. Ha bu sürümdeki altyazılarda ufak tefek hataları düzelttim tabii. Ama isteyen re-encode edilmiş bol pikselli videolara o altyazıları uyarlayabilir.

   Sil
 2. Tavsiyeniz için teşekkürler, Animechiby sitesinden buldum düşük boyutlu olarak altyazıları da varmış divxplanette koymuşsunuz sağolun commie sürümüyle uyumlu, indirdim baktım 1,28 Gb tuttu sizinki 6,3 Gb olduğuna göre 5 gb bana kaldı. Düşük mb'lı versiyonunu indirmek isteyen arkadaşlar için linkleri şunlar:
  http://www.animechiby.com/tsuritama/
  http://altyazi.org/sub/s/377065/Tsuritama.html

  YanıtlaSil