İzleyiciler

» »Etiket Yok » Touhai Densetsu Akagi - 26 FİNAL [DVD-480p] + Toplu torrent

Onun hiçbir şeyden korkusu yoktu...ANN | ANiDB

Ve bitti! Her ne kadar hayat şartlarının bizi vermeye zorunlu kıldığı bir 1.5 yıllık aramız olsa da alnımızın akıyla bitirdiğimizi söylemekten gururluyum. Seriyi çevirmek için Japon Mahjongunu araştıran, mangayı okuyup seriyi iyice hatim eden ve muhteşem bir çeviri sunan Alazi'ye ne kadar teşekkür etseniz az. Açıkçası biz tamamlamamış olsaydık başka birinin, bu zor animeyi böyle güzel bir şekilde tamamlayabileceğini sanmıyorum. Seri devam ederken bize iyi dileklerini sunan ve seriyi sebatla bekleyen herkese teşekkür ederiz.

Alazi'den ekleme: Ben ne kadar emek verdiysem Sodakazam da o kadar emek vermiş ve bu serinin bitmesi için elinden geleni yapmıştır. Bu bir takım oyunu!

Video yürütümünde ve altyazı gösteriminde herhangi bir sıkıntı yaşamamanız için CCCP'nin muhakkak güncel sürümünü kullanın ve MPC dışında başka bir yürütücü de kullanmayın. İyi seyirler.


Bölüm (1-26) (DVD-480p): [Torrent İndir]

Çeviren: Alazi
Düzenleyen: Sodakazam
«
Önceki
Sonraki Kayıt
»
Sonraki
Önceki Kayıt

7 yorum

Touhai Densetsu Akagi - 26 FİNAL [DVD-480p] + Toplu torrent
 1. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 2. Tüm emekleriniz için içtenlikle teşekür ediyorum. Bununkadar kaliteli bir anime çevirisi daha görmedim. En yakın benzeri ancak bir mangada görüle bilir. Verdiğiniz emeklere tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

  YanıtlaSil
 3. bu serinin bitmesine gerçekten çok sevindim.uzun süredir bitmesini bekliyordum emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkürler.sanırım final bölümü ayrı olarak yüklenicekmi acaba.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ayrı olarak yüklenmeyecek, eğer elinde yalnızca son bölüm yoksa toplu torrent içinde sadece o bölümü işaretleyerek indirebilirsin.

   Sil
 4. nihayet finalinide seyredip bitirecegiz-bitmesini istemiyorum halen-veteransubs ailesine icten tesekkur ediyorum.

  YanıtlaSil
 5. Gerçi final oldu sayılmaz, en iyi yerinde kesmişler, bu da Berserk gibi oldu. Bir ara mangasınada bakarım, böyle kalması bünyem için iyi değil.

  YanıtlaSil
 6. Seriyi bitirdiğiniz için çok Teşekkürler.Tüm emekleriniz için ne kadar teşekkür etsek az.Emeğinize ellerinize sağlık :)

  YanıtlaSil