İzleyiciler

» »Etiket Yok » Touhai Densetsu Akagi - 11 [DVD-480p]

Onun hiçbir şeyden korkusu yoktu...ANN | ANiDB

Wowowowowow, Osamu'nun dönü.... Pardon, karanlığa sürüklenen deha Akagi'nin dönüşüne tanıklık ediyorsunuz. Bizim yokluğumuzda serinin çevirisine emek veren BuDu'ya çok teşekkür ederiz. Çevirdiği bölümleri kendisinin de izniyle bir de VeteranSubs elinden geçirerek yayınlayacağız ve kaldığı yerden de Alazi çevirilere devam edecek bir aksilik olmadığı sürece.

Video yürütümünde ve altyazı gösteriminde herhangi bir sıkıntı yaşamamanız için CCCP'nin muhakkak güncel sürümünü kullanın ve MPC dışında başka bir yürütücü de kullanmayın. İyi seyirler.

Bir de kendimize bir twitter adresi açtık. Sağda görünüyor. Oradan bizi takip edin lütfen.Çeviren: BuDu
Kontrol Eden: Alazi
Düzenleyen: Sodakazam
«
Önceki
Sonraki Kayıt
»
Sonraki
Önceki Kayıt

10 yorum

Touhai Densetsu Akagi - 11 [DVD-480p]
 1. Öncelikle kaldığınız yerden devam ettiğiniz için teşekkürler. Ancak elimde hali hazırda indirilmiş bir Akagi sürümü var. Eskisi gibi alt yazıyı ayrı bir şekilde yayımlamanız mümkün mü acaba? Kolay gelsin.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sayfada paylaştım ama indirdiğiniz sürümle uyumlu olacağını sanmıyorum. Zaten baktınız uymuyor, indiriverin bizim siteden bölümü. :)

   Sil
 2. Eyvallah. Uyumluymuş attığınız altyazıyla elimdeki sürüm. Merak edenler için elimdeki sürüm Taedium sürümü.

  YanıtlaSil
 3. Biz de taedium sürümü kullanıyoruz ama encode etmesek de üstünde oynama yapıyoruz, creditless açılış ve kapanış ları ekliyoruz. O yüzden uyumlu olmaz dedik.

  Gene de hazırladığımız versiyonu indirsen daha çok memnun olurduk. Alt tarafı 200 mb, yapışmazdi eline.

  YanıtlaSil
 4. Taedium denemiştim sizin altyazılara uymamıştı, açılış kapanış olayındanmış demek, arkadaşın nasıl uymuş anlamadım. Neyse animenin bitmesini bekliyorum, emeğinize sağlık.

  YanıtlaSil
 5. Çünkü elimdeki Taedium sürümünün opening ve endingleri mevcut, creditless biçiminde.
  Sizin sürümünüze herhangi bir laf falan etmedim, sadece elimde indirilmişi varken bir daha indirmek istemiyorum hepsi bu. Misafir evindeyim ve çoktan AKK'yi aştım.
  http://i.hizliresim.com/7M6OMW.png

  YanıtlaSil
 6. taedium sürümünün default ayarlarında klasörün içinde o dosyalar olsa da creditless opening ve endingleri gösterilmiyor. Ya ayarını yapman lazım ya da benim gibi matroska programı üzerinden kesip biçme işlemi yapman gerekir. Belli işlemler yaptıktan sonra uyumlu demen biraz yanlış olmuş. Bizi yalancı çıkarıyorsun zira.

  Laf etmediğini biliyorum ama böyle altyazı istenmesi de hoşuma gitmiyor size hazır ve nazır bir şekilde sunulduktan sonra. Herhangi bir şey de kanıtlamak zorunda değilsin ama 3mbit de indirmek için gayet yeterli bir hız. 256k internetle zamanında arşiv yapan biri olarak söylüyorum bunu.

  YanıtlaSil
 7. Sizi yalancı çıkarmaya falan çalıştığım yok, herhangi bir işlem yapmadım sadece opening ve endingler mevcut dedim creditless biçiminde. Bölüm içlerinde creditli versiyonu mevcut. Yanlış anlaşılmış dediğim.

  Diğer bir yandan, alt yazı istenmesi hoşunuza gitmiyor olabilir ve haklı da olabilirsiniz kendi çapınızda. Ama kendi evimdeyken indirmiştim bu sürümü ki özellikle interneti alt üst etmiştim indirme linklerini bulabilmek için. Dediğim gibi hem misafir evindeyim hem de burada internet paylaşımlı. 2 ev kullanıyor yani. Ek olarak indirdiğim bir şeyi tekrar indirmek istemiyorum açıkçası. Siz taedium sürümünü bulamayanlar için gerekli işlemleri yapıp paylaşıyorsunuz, benim elimde zaten o sürüm var. Yanlış bir davranış yaptığımı göremiyorum. Ve "yapışmazdı eline" cümlesi açıkçası biraz sert olmuş. Ellerinize sağlık ama böyle tepki verecekseniz bir dahakine paylaşmazsınız alt yazıyı olur biter.

  YanıtlaSil
 8. Peki, dediğin gibi olsun ne diyim.

  YanıtlaSil
 9. Emekleriniz için Teşekküler :) Ellerinize sağlık :)

  YanıtlaSil