İzleyiciler

» »Etiket Yok » Capeta - 01 [DVD-480p]

Vııınnn! Vıııınnn!ANN | ANiDB

Arabalara tutkuyla bağlı Capeta adlı küçük çocuğun hikayesi de bu ilk bölümün sunumuyla başladı! Motor sporlarına pek ilgim olmamasına rağmen bu çocuğun tutkusu ve tutkusu adına gösterdiği inanılmaz çabalar herkesi seriye çekebilecek nitelikte. Çok iyi animasyonları ve bana göre çok da hoş bir açılış parçası var. Kullandığımız DVD-rip'in mükemmel olmadığının farkındayım. Ama internet üzerindeki tek temiz (RAW) video dosyasıyla sunuyorum size. Eğer daha kaliteli bir raw düşecek olursa direkt olarak ona geçeceğiz. Ayrıca Capeta'nın herhangi bir dilde altyazıları elinizde varsa ya da bulabilecğeim yeri biliyorsanız iletişime geçmenizi rica ediyorum. Elimdeki altyazının kötülüğünden dolayı neredeyse sıfırdan altyazı zamanlaması yapıyorum. Bölümlerin gelme sıklığı açısından ise hiçbir şekilde söz vermiyorum. Haftada bir bölüm de gelebilir, iki haftada bir bölüm de gelebilir veya bir haftada 3 bölüm de gelebilir. Tamamen benim ve Alazinin ne kadar boşta olduğuna bağlı.

Video yürütümünde ve altyazı gösteriminde herhangi bir sıkıntı yaşamamanız için CCCP'nin muhakkak güncel sürümünü kullanın ve MPC dışında başka bir yürütücü de kullanmayın. İyi seyirler.


Bölümü indirmek için: [Torrent İndir]

Çeviren ve Düzenleyen: Sodakazam
Kontrol Eden: Alazi
«
Önceki
Sonraki Kayıt
»
Sonraki
Önceki Kayıt

2 yorum

Capeta - 01 [DVD-480p]
  1. Teşekkürler. http://altyazi.org/sub/m/40179/Capeta.html burada 2 ve 3. bölümlerin altyazılarından faydalanabilirsin. Maalesef altyazı gömülü şekilde var hep. Eğer rastlarsam mutlaka bildiririm.

    YanıtlaSil
  2. Gerçekten güzel bir anime ingilizce olarak pek anlamasamda seyretmekten büyük bir keyif almıştım, umarım sonunu getirirsiniz. Şu anda altyazı çeviren kişilerin en büyük sorunu birkaç bölüm çevirip bırakmak, belki çıkar gözetmeksizin yapıyorlar ama yarıda bırakacaklarına hiç çevirmeseler daha iyi olur en azından bir beklenti içine girmeyiz.

    YanıtlaSil