İzleyiciler

» »Etiket Yok » Hajime No Ippo: Rising - 05

Güçlü olmak ne demek...?ANN | ANiDB

Aaaa.... kuşa bak!
"Yeni bölüm ne zaman gelecek?" "Bölüm çıkalı 5 dakika oldu siz hala çevirmemişsiniz" tarzında hesap sorar gibi yorum atanlara aynen bu lafı edip sonrasında Aoki'nin bu bölümde yaptığını yapmak istiyorum.

Ekleme: Ayrıca bir daha sormadan evvel, yanda duyuru kısmı var. Gerekli bilgiyi orada veriyoruz, ilk önce oraya bakarsınız.

Bölümü indirmek için: Skydrive
                                Torrent
                                YandexÇeviren ve Düzenleyen: Sodakazam
Kontrol Eden: Alazi
«
Önceki
Sonraki Kayıt
»
Sonraki
Önceki Kayıt

10 yorum

Hajime No Ippo: Rising - 05
 1. Yeni bölüm için teşekkürler.

  Aklıma takılan bir mevzuyu sormak istiyorum. Alternatif link olarak MEGA ya da COPY vermeyi düşünüyor musunuz?

  Henüz COPY yeni bir sistem olmasına rağmen referans üyelik başına verdiği 5 GB'lik alan yayın yapan sizin gibi sitelerin işine geliyor

  MEGA'da ise var olan 50 GB'lik free alan gerçekten çok iyi bir seçenek.

  Ayrıca bu iki sitede de Yandex'teki gibi bulut sistemi de mevcut.

  Kanımca bu iki site'den alternatif vermek SkyDrive ve Torrent seçeneğinden daha iyidir. (Tabi torrent için seedbox ya da server gibi bir durum varsa ayrı.)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Söylediklerinden bir Copy'yi biliyordum ama o iş biraz yaş gibi. Bilhassa da referans mevzusu yüzünden. Yine de düşünürüz elbet. Mega'yı da yeni öğrendim, bir araştıracağım. Şimdilik bu elimizdekiler bize yetiyor işin esasında çünkü çokça projesi olan insanlar değiliz. Hem skydrive ile yandex'in de hızları fena değil bana göre, yanlış mıyım?

   Sil
  2. Yandex gerçekten güzel bir alternatif. SkyDrive bazen sıkıntı çıkarıyor ve paylaşım için bulut özelliğinin olmaması olumsuz bir yanı.

   Yandex'te de alan kısıtlı. 10 GB free alan çok yetersiz bu konuda. MEGA'nın büyük alanı veya Copy'nin genişletilebilir alanı işinize yarar diye düşündüğümden sordum alternatifi.

   Upload konusu ülkemizde epey bir sıkıntı hızı düşündüğümüzde. Seedbox veya server'a atmıyorsanız Torrent de haliyle epey sıkıntılı oluyor. Bu durumda bu tür seçenekler işinize yarar diye düşünüyorum

   Sil
  3. Torrent konusunda seedbox veya server yok maalesef. Public tracker'a atıyoruz işte belki indiren olur diye. Mega konusunda şahsım adına teşekkür ederim, üye oldum siteye gayet de güzel bir sistem mevcut. Gerektiği takdirde kullanacağız. Artık şu anlık aktif olan projelerimize mi yoksa ilerideki projelerimize mi nasip olur orasını bilemeyeceğim. :)

   Sil
  4. Yani gerçekten güzel bir sistem. Yandex'e nazaran da alanı epey bir geniş. MegaUpload'ın yerine geçti desem yeridir gerçekten.

   Yeni dönem upload sitelerindeki Bulut sistemi çok kullanışlı. Silinse bile dosyalar şahsi hesaplarda aktif olabilme ihtimali var. Her yönden avantaj sağlıyor. Bence gayet işe yarar :) Herkes için :)

   Sil
 2. Abi niye baskı yapmaya çalışıyorlarmış, her hafta pazar gecesi baktığımda yeni bölüm gelmiş oluyor zaten... Daha neyin yüzsüzlüğü bu. Fansub yapmayı bırakmaktaki başlıca nedenimdi, hala mı değişmedi bu insanlar ya.

  Böyle kaliteli şekilde çevirisi olduktan sonra benim gibi advanced seviyede İngilizce bilen adam bile gelip buradan izliyorsa, ufak tefek gecikmelere hoşgörü göstermeliler. Pata küte çevrilip bir şeye benzemeyen çeviriler de gördük biz, o dandik çevirilere razı olan veletleri de.

  Neyse sakinim, sağ olasınız veteranlar. Bu arada eski Animanist çalışmalarını da yükler misiniz torrente veya bir yerlere? Arşivlemek isteyenler için veya Ippo'nun eski bölümlerini izlemek isteyenler için iyi olurdu.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında onları yüklesem yüklerim de, iki nedenden dolayı elim gitmiyor. Birincisi üşeniyorum. İkincisi de o halleriyle yüklemek istemiyorum. Hatalar var, epey bir üstünden geçmek lazım. Ama boş bir zaman bulursam ippo dahil eski serileri tekrardan bir redakte edip yeni rawlarla (Ouran'ın, ttgl'ın Blu-ray'i çıktı mesela) sunmak istiyorum. Ama o boş zamanı ne zaman bulurum bilemiyorum. İltifatların için de teşekkür ederim ayrıca.

   Sil
  2. Eski projelerin üzerinden geçilip daha kaliteli bir şekilde verilebilme ihtimali gerçekten çok sevindirici bir haber. Umarım yapacak boş zamanı bulursunuz. Ayrıca İppo ve Akagi de emekleriniz için teşekkürler. Elleriniz sağlık.

   Sil
 3. öle böle arkadaş tek cevirensin ve bu hiz süper kim nediyorsa salla ellerine sağlik

  YanıtlaSil
 4. FREELY PLAY ANIME FOR EVERYONE at http://www.anime4you.com/

  YanıtlaSil