İzleyiciler

» »Etiket Yok » Hajime No Ippo: Rising - 02

Ippo'nun boksörlük macerasına tam gaz devam...ANN | ANiDB

Bir önceki bölümde bahsedecektim ama nedense aklımdan çıkmış. Eminim bir çoğunuz fark etmiştir Koç Kamogawa'nın ses aktörünün değiştiğini. Önceki serilerde Koç Kamogawa'yı seslendiren Utsumi Kenji geçtiğimiz Haziran ayında ne yazık ki vefat etti. Huzur içinde yatsın. Onun o heybetli sesini ve "kozoo!!" diye haykırışını özleyeceğimiz kesin. 

Bölümü indirmek için: Skydrive
                                Torrent
                                YandexÇeviren ve Düzenleyen: Sodakazam
«
Önceki
Sonraki Kayıt
»
Sonraki
Önceki Kayıt

6 yorum

Hajime No Ippo: Rising - 02
 1. O konuda kesinlikle haklısın. Koçumuzun sesini çok fazla özleyeceğimiz kesin. iki bölümü de izlemek için çevirini bekliyordum. İlk sezonları Animanist fansub olarak elimde tutuyorum bütünlük bozulsun hiç istemem. Birazdan indirmiş olurum

  Bu seriyi tekrar fansub yaptığın için çok teşekkürler. Emeğine sağlık

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Edit: Abi SoftSub için fazla ağır bir karaoke efekti olmuş. Çoğu zaman MPC gösteremiyor bile. HardSub yapabilirsen çok sevinirim.

   Sil
  2. İletişim sayfasında da dediğim gibi video işleme olayı bilgisayar yorduğu için soft olarak devam edeceğim. Benim bilgisayarımda bundan daha ağır efektlerde bile sıkıntı olmuyor. Bence sen CCCP'nin "son" sürümünü kurup tekrar dene. Çünkü hakikaten fark ediyor. Öyle de sıkıntı oluyorsa bilemeyeceğim, makinenden dolayı olabilir.

   Sil
  3. Aslında ben de encoder'im ama K-Lite kullanıyorum. Açık ara kodek farkı var CCCP ile. Ayrıca Megui'de sorun çıkarıyor bu yüzden CCCP kullanmıyorum. Yine de Hardsub güzel bir arşiv olabilirdi. İlk iki bölümü de izledim. Gerçekten güzel olmuş. Ellerinize sağlık

   Sil
 2. İzleyiciler için en temizi CCCP'dir bana göre. Ama video işliyorsan durum farklı olabilir dediğin gibi. İltifatların için de teşekkürler.

  YanıtlaSil
 3. Ellerinize sağlık :)
  Teşekkürler :)

  YanıtlaSil