Yawara! A Fashionable Judo Girl


Urasawa Naoki'den...
ANN | ANIDB

TürTV Serisi
Yayım yılı1989-1992
İçerdikleriactioncomedyjudolove polygonmangaromanceseinensports - [similar]
Bölüm Sayısı124


Tanıtım: Yawara, komedi ve romantizm ögeleri barındıran bir spor animesidir. Hikâyemizin ana karakteri ise Yawara Inokuma'dır. Kendisi sıradan bir lise öğrencisi olmaya çalışan genç bir kızdır ancak judo dehası dedesi yüzünden küçüklüğünden beri kendisine judo çalıştırılmaktadır. Dedesinin tek amacı Yawara'yı bir judo efsanesi hâline getirmektir. Urasawa Naoki'nin usta kaleminden çıkan serimiz de bu olaylar dahilinde yaşanan komik meseleleri ele almaktadır.


Video yürütümünde ve altyazı gösteriminde herhangi bir sıkıntı yaşamamanız için CCCP'nin muhakkak güncel sürümünü kullanın ve MPC dışında başka bir yürütücü de kullanmayın.
Çeviren: Spike Spiegel
Kontrol Eden: Alazi
Düzenleyen: Sodakazam

Bölüm 01 (Blu-ray - 720p): [Torrent] 
Bölüm 02 (Blu-ray - 720p): [Torrent] 
Bölüm 03 (Blu-ray - 720p): [Torrent] 
Bölüm 04 (Blu-ray - 720p): [Torrent] 
Bölüm 05 (Blu-ray - 720p): [Torrent] 
Bölüm 06 (Blu-ray - 720p): [Torrent] 
Bölüm 07 (Blu-ray - 720p): [Torrent] 
Bölüm 08 (Blu-ray - 720p): [Torrent] 
Bölüm 09 (Blu-ray - 720p): [Torrent] 
Bölüm 10 (Blu-ray - 720p): [Torrent] 
Bölüm 11 (Blu-ray - 720p): [Torrent] 
Bölüm 12 (Blu-ray - 720p): [Torrent] 

5 yorum:

 1. Bu seri muhteşemdir ya... Bir ara neden kimse el atmıyor demiştim de şimdi görünce, acayip heyecanlandım. Kingdom manga'sına bakmasaydım belki fark etmeyecektim ya da çok geç fark edecektim... Neyse geç olsun da güç olmasın diye bir şey de var ya... Bunun dışında, seriyi herkese tavsiye ederim hatta reklamını da yapayım. MangaTR 'de uygun olmaz gibi ama bi çaresine bakacağım.

  Elinize sağlık arkadaşlar.

  - CloudT

  YanıtlaSil
 2. Çeviri için çok teşekkürler. Daha tasarruflu versiyonlarını da yayınlamanız mumkun mu acaba? Bolumler çok kaliteli ama kota ve disk sıkıntısı çeken arşivciler için çok buyuk. Teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Maalesef mümkün değil. Biz video üzerinde herhangi bir işleme yapmıyoruz çünkü. Hazırladığımız altyazıyı videoya muxluyoruz. Bu yüzden dosyanın boyutu orijinal sürüme yakın bir şey oluyor. Bizim çıkardığımız dosyanın boyutu kaynak videoya bağlı yani.

   Sil
  2. Cevap için teşekkürler. Altyazıları altyazı.org de yayınlamaya devam etmeniz mümkün mü? ilk 4 bölümünkini sağolsun AlaZi yayınlamış. Yıllar önce yawaranın çok tasarruflu avi dosyalarını indirmiştim, altyazılar ile onları kullanılabilirim.

   Sil
  3. Aklımda, uygun bir vakitte halledeceğim merak etmeyin.

   Sil