Muhtemel Projeler

Buradaki serilerin yapılması kesin değildir, değişiklik hakkı mahfuzdur.

-Hajime no Ippo [Revize Çalışması]

2 yorum:

 1. Tsuritama gerçekten iyi bir seriydi ama ele alınmıştı sanırım eğer değilse başlanmaya değer bir seri ama ele alınmışsa şahsen gerek yok çünkü sanki çeviri/düzenleme yapacak seri kalmamış da yeninden ele alınacakmış havasını bir türlü benimseyemedim. Hani kişisel tatmin meselesiyle, tamamdır; ne diyelim ama diğer türlü pek sıcak bakamıyorum.

  Hungry Heart serini şahsen takibe alırım -ki seriyi çok iyi biliyorum. Kesinlikle takip edilmeli.

  Ippo konusunda pek bir şey diyemeyeceğim yani çevirisi vardı ama nasıldı bilmiyorum; kim çevirdi, nasıl çevirdi emin değilim. Eğer iyiyse bu da ele alınmayabilir. Tsuritama için de geçerli aslında. Yani çevirisi/düzenlemesi iyi değilse ona da başlanabilir fakat bu iyilik kavramı da neye göre değerlendirilecek o da ayrı bir mesele.

  Ek: Öneri alıyor musunuz?

  - CloudT

  YanıtlaSil
 2. Tsuritama daha veteransubs dahi kurulmadan önce Alazi'nin çevirmiş olduğu bir seri. Videoya göre düzenleyip sunacağız sadece.

  Hajime No Ippo'ları da zamanında ben çevirmiştim (yıllar önce). Üzerinden tekrar geçilmesi gerekiyor. Hatta başlamıştım 1.5 sene önce revize işlemlerine ama 15 bölümde tıkanmıştı. Nasip olursa ona devam edeceğim.

  S.S.S'de belirttiğim gibi seri önermekte elbette serbestsiniz ama genelde kendi zevkimize göre seçiyoruz serilerimizi. Ve buraya yazmasam bile zaman el verirse çevirmek istediğim seriler var. Yeter ki zaman el versin.

  YanıtlaSil